Clubul Roman de Kendo
Presa
Emisiuni TV
Articole
Parteneri
Doneaza 2%

CUPA ROMANIEI KICK BOX din 23.06.2013

REZULTATE PE STILURI DE LUPTA

 

KICK LIGHT:

 

Baieti: 

Cadeti mari 13-15 ani  -57kg 

Locul I :  PURCEL MARIAN – CS SORA 

Locul II :  ANESCU MATEI – CS SORA 

Locul III:  JABBARY HADI – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

  

Juniori 16-18 ani  -57kg 

Locul I :  BRANZEI BOGDAN – THAI CHI DO RYU 

Locul II :  DEVECI OGUZHAN – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

Locul III:  ENE CRISTIAN – CS SORA 

  

Juniori 16-18 ani  -69kg 

Locul I :  GHITA LUCIAN – PRETORIANS 

Locul II :  TUDORACHE ROBERT – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

Locul III:  PREVENDA TIBERIU – CS SORA

  

Juniori 16-18 ani  -74kg 

Locul I :  IONESCU NICOLAE – PRETORIANS 

Locul II :  SARU IONUT – CS SORA 

Locul III:  STEFAN FERDINAND – CS SORA 

  

Juniori 16-18 ani  -79kg 

Locul I :  IONESCU MIHAIL – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

Locul II :  TEODORESCU MIHAI – PRETORIANS 

Locul III:  RUSU FLORIN – SCM BACAU 

  

Seniori  -89kg 

Locul I :  VODEA EUGEN – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

Locul II :  JITARU LUCIAN – SCM BACAU 

Locul III:  IOVA BOGDAN – CS SORA 

  

SUPERFIGHT:

Baieti:

Cadeti mari 13-15 ani  -52kg 

Locul I :  GINGU DORIN – CS KAMI 

Locul II :  SANDU MARIUS - AXIOPOLIS 

  

Juniori 16-18 ani  -63kg 

Locul I :  BUCUR DRAGOS – TAKAYAMA 

Locul II :  SERBAN EDUARD - AXIOPOLIS 

  

Seniori  -69kg 

Locul I :  SERHAL ORDEK – CS SORA 

Locul II :  MITROESCU SILVIU – CS SORA 

  

Seniori  -74kg 

Locul I :  TUDOR BOGDAN – TSUNAMI 

Locul II :  ALTAN EROL – CS SORA 

  

Seniori  -79kg 

Locul I :  TROFIN ALEXANDRU – PRETORIANS 

Locul II :  GATLAN PETRICA – CS SORA 

 

LIGHT CONTACT:

 

Baieti: 

Copii 8-9 ani  -32kg 

Locul I :  PARASCHIV ALEXANDRU – CS KAMI 

Locul II :  GHIDEANU COSTIN – THAI CHI DO RYU 

Locul III:  GHEORGHITA SILVIU – TAKAYAMA 

  

Copii 8-9 ani  -25kg 

Locul I :  GHEORGHE MARIAN – TSUNAMI 

Locul II :  PAUN DAVID – GDRAGON STAR 

Locul III:  MIHAILA ALEXANDRU – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

 

Cadeti mici 10-12 ani  -37kg 

Locul I :  HUIANU EDUARD - THAI CHI DO RYU 

Locul II :  IVAN LAURENTIU – DRAGON STAR 

Locul III:  DROMA TEODOR – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

  

Cadeti mici  10-12 ani  -42kg 

Locul I :  BOBOC GEORGIAN – TSUNAMI 

Locul II :  PREDA MARIAN – HONTAI 

Locul III:  BECHERU DRAGOS – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

  

Cadeti mici  10-12 ani  -47kg 

Locul I :  DINU ANDREI – TAKAYAMA 

Locul II :  ISOP ROBERT – THAI CHI DO RYU 

Locul III:  IANCU ALEXANDRU – CS SORA 

  

Cadeti mari  13-15 ani  -57kg 

Locul I :  PURCEL MARIAN – CS SORA 

Locul II :  PUPAZA LOREN – SCM BACAU 

Locul III:  JABBARY HADI – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

  

Cadeti mari 13-15 ani  -63kg 

Locul I :  MITU COSTIN – TSUNAMI 

Locul II :  GHITA ALESSIO – PRETORIANS 

Locul III:  JUNGHIATU ALEXANDRU – CS SORA 

  

Juniori 16-18 ani  -79kg 

Locul I :  IONESCU MIHAIL – CLUBUL ROMAN DE KENDO 

Locul II :  TEODORESCU MIHAI – PRETORIANS 

Locul III:  BOANCA ADRIAN – PRETORIANS 

 

Fete: 

Junioare 16-18 ani  -60kg 

Locul I :  BARBU NICOLETA – CS KAMI 

Locul II :  BURSUC FRANCESCA – KAMI 

Locul III:  GAJGA DIANA – PRETORIANS

 

 Juniori 16-18 ani  -74kg

Locul I :  IONESCU NICOLAE – PRETORIANS 

Locul II :  GALBEN IONUT – VIITORUL HARLAU 

  

Seniori -74kg 

Locul I :  IVANOF MIHAI – UNEFS 

Locul II :  BUSUIOC GABRIEL – VIITORUL HARLAU 

  

Seniori -84kg 

Locul I :  DELIU ROBERT – UNEFS  

Locul II :  JITARU LUCIAN – SCM BACAU 

Locul III:  DUTESCU OVIDIU – UNEFS (NU SE PREZINTA ) 

 

Fete: 

Copii 8-9 ani  -28kg 

Locul I :  NAGY JULIA – THAI CHI DO RYU   

Locul II :  BADEA BIANCA – TAKAYAMA 

  

Cadeti mici 10-12  ani  -42kg 

Locul I :  CEBUC ANDREEA – DRAGON STAR 

Locul II :  NICULAE ANDREEA – KAMI  (NU SE PREZINTA) 

 

SEMI CONTACT:

Baieti:

Seniori  -74kg

Locul I :  MITU COSTIN – TSUNAMI

Locul II :  STEFAN ANDREI – UNEFS

Locul III:  BAIETEL MATEI – UNEFS

 

Seniori  -89kg

Locul I :  IVANOF MIHAI – UNEFS

Locul II :  DELIU ROBERT – UNEFS

Locul III:  MIRON ALEXANDRU – UNEFS

 

FETE:

Senioare  -65kg

Locul I :  COCORU RAMONA – TSUNAMI

Locul II :  DELIU DENISA – UNEFS

Locul III:  BAIETEL ANA-MARIA – UNEFS

 

SUPERFIGHT:

Copii 8-9 ani -32kg

Locul I :  GHEORGHE MARIAN – TSUNAMI

Locul II :  GHEORGHITA SILVIU – TAKAYAMA

 

Copii 10-12 ani -47kg

Locul I :  BOBOC GEORGIAN – TSUNAMI

Locul II :  DINU ANDREI – TAKAYAMA

 


Copyright 2012 www.clubulromandekendo.ro - 073.050.5877 sau 074.012.0760